Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #657159re: 366 ft
pf-nél vakok dolgoznak....
"10:26
A BÉT tájékoztatása szerint a Fővárosi Ítélőtábla jóváhagyta az E-Star és a hitelezői csődegyezségét és a csődeljárást befejezetté nyilvánította.
A BÉT azt is bejelentette, hogy az E-Star kötvényeivel és részvényeivel egész nap nem lehet már kereskedni"
"Amennyiben a Kibocsátó értékpapírjainak kereskedését befolyásoló információ a kereskedési idő vége előtt a tőzsdei szabályoknak megfelelően nyilvánosságra kerül, úgy a Tőzsde vezérigazgatója a Kibocsátó törzsrészvényeinek és kötvényeinek kereskedését határozattal visszaállíthatja. "
vissza is fogja, szerintem 12-től lehet újra pörögni ekakiban