Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657159

re: 366 ft

pf-nél vakok dolgoznak....

"10:26

A BÉT tájékoztatása szerint a Fővárosi Ítélőtábla jóváhagyta az E-Star és a hitelezői csődegyezségét és a csődeljárást befejezetté nyilvánította.

A BÉT azt is bejelentette, hogy az E-Star kötvényeivel és részvényeivel egész nap nem lehet már kereskedni"

"Amennyiben a Kibocsátó értékpapírjainak kereskedését befolyásoló információ a kereskedési idő vége előtt a tőzsdei szabályoknak megfelelően nyilvánosságra kerül, úgy a Tőzsde vezérigazgatója a Kibocsátó törzsrészvényeinek és kötvényeinek kereskedését határozattal visszaállíthatja. "

vissza is fogja, szerintem 12-től lehet újra pörögni ekakiban