Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #657127"(#2015) Re: Felfügg...
Értékelés: 0
előzmény (#2014: totoro) | válasz erre | Ma, 09:30
Tegnap volt bírosági döntés!! Ma nagy +,vagy nagy - !!!!! Szerintem ezért.
ARMANDO"
nem. bár ha tegnap volt, az már a 8 munkanapon kívül volt, nem? mintha azt írta volna Ex, hogy 26-án indult újra az ítélkezési szezon. és akkor az szerda, szept. 4.
na, mindegy, nem számít, nekem legalábbis, én csak mozizok.
Kedves Alejandro AlDama )