Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657127

"(#2015) Re: Felfügg...

Értékelés: 0

előzmény (#2014: totoro) | válasz erre | Ma, 09:30

Tegnap volt bírosági döntés!! Ma nagy +,vagy nagy - !!!!! Szerintem ezért.

ARMANDO"

nem. bár ha tegnap volt, az már a 8 munkanapon kívül volt, nem? mintha azt írta volna Ex, hogy 26-án indult újra az ítélkezési szezon. és akkor az szerda, szept. 4.

na, mindegy, nem számít, nekem legalábbis, én csak mozizok.

Kedves Alejandro AlDama )