Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #657106nem régi, magáéval azonos időben került ki :)
kedves halak réme :)
nem lesz ma semmi verselés. :)
Csapkodás lesz, örömkönnyek és sírás.... hogy kinél, melyik lesz, majd a hír után eldől.. re: csődbiztosok vs. ingatlanos befektető :)
de még az is lehet, hogy a lengyel gyémántot visszaadták Boleknek és Loleknek re: Lolka és Bolka :))