Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657106

nem régi, magáéval azonos időben került ki :)

kedves halak réme :)

nem lesz ma semmi verselés. :)

Csapkodás lesz, örömkönnyek és sírás.... hogy kinél, melyik lesz, majd a hír után eldől.. re: csődbiztosok vs. ingatlanos befektető :)

de még az is lehet, hogy a lengyel gyémántot visszaadták Boleknek és Loleknek re: Lolka és Bolka :))