Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657050

ezt sem tőzsdén adták el, mert aug. 5-én 5k volt a forgalom.... :))

6-án meg 4k forgalom volt... és elvileg 12k-t adott el a csöves...

vagy már 5-én is szórták? de akkor összesen a 2 nap nem volt 10k :)

7-8-9-10-én volt 44-20-20-30-ks forgalom (kerekítve) ez 114k