Hozzászólás
macikanegatívoskodjunk tovább, elvégre hétvége jön vagy mi ))
Utolsó sikoly
A feltörekvő piacok segélykiáltása a "kanári utolsó füttyentése a szénbányában"
http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/ujabb_osszeomlas_kuszoben_allunk_itt_a_joslat.563211.html