Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

érdemes ránézni a könyvre záró után az indiaktív cuccból sok tanulság levonható

az eladói oldalak tömve, ez a záró nem volt más mint árbeállítás, én nem is engedném ,hisz semmire se jó a manipuláción kívül, hétfőn ennek a zárófelhúzásnak a visszaadásával kezdhetünk rv szintjén