Re: nincs cím 2013. augusztus 30. 15:44 BudFox Előzmény: #654776 megint kozmetikázzák a részvényárakat hónap végére :-))) aztán majd hétfőn lehet esni, akkor meg USA nem lesz nyitva...szóval jövő héten megint előveszik ezt a Szíriai ügyet, és mehetünk le a mélybe. .-))