Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #654776

megint kozmetikázzák a részvényárakat hónap végére :-)))

aztán majd hétfőn lehet esni, akkor meg USA nem lesz nyitva...szóval jövő héten megint előveszik ezt a Szíriai ügyet, és mehetünk le a mélybe. .-))