Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #652244Nah végre vmi értelmes megmondóember,tetszik hogy a korral együtt fejlődnek a jósdák is,.,nem mindenféle régi trükkel rántják le az embert pénzzel! :D
Kivi lennék hogy mit mondana arra hogy milyen pozit kell nyitni az új év első napjaiban bux1412 ben! :D