Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #652253

Lehet, hogy igazad van, de én úgy gondolom, hogy pl a hétvégi zárók nem sokan vannak, és nem piacbefolyásoló tényezők, mert akkor erre tutti rá lehetne játszani. Egy-egy hétvége előtt én is elgondolkozok, hogy zárjak-e a hétvége miatt, de 95%-ban nyitva marad a pozi.