Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #645181

Továbbra is kérdezem:

Miért a lányt bántja mindenki?

Nem tehet róla,hogy ez lett a neve és olyan az apja,amilyen.