Re: nincs cím 2013. augusztus 23. 14:13 BudFox Előzmény: #651893 sikerült, köszi :)) mondjuk tök xar ez az új program...a régi sokkal -de sokkal jobb volt. ez bonyolult, átláthatatlan, és automatikus baromságokkal van tele... na, mikor akarunk már esni végre ? :D