Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #651893

sikerült, köszi :))

mondjuk tök xar ez az új program...a régi sokkal -de sokkal jobb volt.

ez bonyolult, átláthatatlan, és automatikus baromságokkal van tele...

na, mikor akarunk már esni végre ? :D