Hozzászólás
Borskakereskedik valaki az erste netbroker pro felületen?
létezik hogy leállt a frissítés ? ennyire megbízhatatlan ez a rendszer? már többed ízben tűnt fel a csúszás és számos elszámolási probléma...
bocs az OFF-ért
kereskedik valaki az erste netbroker pro felületen?
létezik hogy leállt a frissítés ? ennyire megbízhatatlan ez a rendszer? már többed ízben tűnt fel a csúszás és számos elszámolási probléma...
bocs az OFF-ért