Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #650309

nem, a bux nem megy a 100-200-as sáv alá. eddig többször fordult onnan. de ez szigorúan csak az én véleményem. lehet, hogy harmadszorra simán töri.