Re: nincs cím 2013. augusztus 16. 10:28 Szika Előzmény: #650309 nem, a bux nem megy a 100-200-as sáv alá. eddig többször fordult onnan. de ez szigorúan csak az én véleményem. lehet, hogy harmadszorra simán töri.