Hozzászólás
Szikaújabb long 310en, átlag 420. én nem érzem, hogy akkora gáz lenne, amekkorát estünk tegnap.
bízom benne, hogy otit megfogja a 250-280-as szint, buxit meg a 100-200-as. Ha meg tévednék akkor stoppolok.
újabb long 310en, átlag 420. én nem érzem, hogy akkora gáz lenne, amekkorát estünk tegnap.
bízom benne, hogy otit megfogja a 250-280-as szint, buxit meg a 100-200-as. Ha meg tévednék akkor stoppolok.