Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

4nap szünet lesz.. ebből kettő külföldön nem az.. sem a jóra sem a rosszra nem tudunk reagálni..

kis vacak a magyar tőzsde..beraktam shortot 800 fölé pár napja..nem volt időm szétaprózni..ezért alattam forgott a piac..ellenállás meg stophatár lettem a pakkommal..vicc

ősszel nemzetközi tőzsde leszünk..ennek a hatásait kellen kipekulálni előre.