Re: ds
Waszeitung Előzmény: #650250Jobban tetted volna 20e ről,de ha esik még ezer pontot akkor jól teszed...
Amúgy kérdésedre az idő is választ ad majd.
Jobban tetted volna 20e ről,de ha esik még ezer pontot akkor jól teszed...
Amúgy kérdésedre az idő is választ ad majd.