Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #649569

hát a MOL -ban a 16.000 egy támasz szint..., alatta 15.500, alatta 14.000

én a következő hetekben sokkal lefelébb várom