Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

KawaBazsy Előzmény: #648556

Azt mondta, h még talált 2-t vhol, de nem tom h megvan e még.. a mostani kecsegtető bizniszéből a lombardot fizeti vissza.. :-)