Re: Ki veszi még??? 2013. augusztus 12. 18:00 KawaBazsy Előzmény: #648556 Azt mondta, h még talált 2-t vhol, de nem tom h megvan e még.. a mostani kecsegtető bizniszéből a lombardot fizeti vissza.. :-)