Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

taresz Előzmény: #648556

Pepe most bányavállalatban utazik, és a Pannergy-t hype-olta. Több-(de inkább) kevesebb sikerrel. Még a gyűrűjén is csille volt..... (vagy mi a tököm)