Re: Ki veszi még??? 2013. augusztus 12. 17:54 taresz Előzmény: #648556 Pepe most bányavállalatban utazik, és a Pannergy-t hype-olta. Több-(de inkább) kevesebb sikerrel. Még a gyűrűjén is csille volt..... (vagy mi a tököm)