Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

Grizzly Géza Előzmény: #646792

Elképzelhető,hogy szándékosan rejtettek az egyezségen egy ilyen hibát?

Ott volt 200 ügyvéd,nem hiszem el,hogy egy ilyen nyilvánvaló hülyeség véletlenül került bele a megegyezésbe...