Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

Fura az én szitum, mert a magyar piacot elnézve inkább vételekben gondolkodnék

Mivel minden agyon van csapva és innen illene egy felfelé kör8+5-10%)

...de ha USA-t nézem akkor meg illene már egy tisztességes korrekció lassan(-10%)

Tudom, ha kint esés van, itthon akkor nincs menet

csak az aggaszt, hogy mindenki ezt várja...és hát a "piac mindig arra megy amerre a legjobban fáj" (altman)