Hozzászólás
AptitiFura az én szitum, mert a magyar piacot elnézve inkább vételekben gondolkodnék
Mivel minden agyon van csapva és innen illene egy felfelé kör8+5-10%)
...de ha USA-t nézem akkor meg illene már egy tisztességes korrekció lassan(-10%)
Tudom, ha kint esés van, itthon akkor nincs menet
csak az aggaszt, hogy mindenki ezt várja...és hát a "piac mindig arra megy amerre a legjobban fáj" (altman)