Re: nincs cím
Kiss Zoltán Előzmény: #646143Nekem most már van egy olyan érzésem,hogy a céggel már 2010 őszén közölték,hogy "ennyi volt"De engedték nekik,hogy az"közös összeomlatás"előtt még egyszer csúcsra járassák az árfolyamot,annak fejében,hogy a piacaikat,illetve a termelő egységeket is majd át tudják venni!Színjáték volt az egész,bár lehet,hogy a meleg ártott meg nekem!:)