Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #646100

"Aztán jöttek a gondok, az önkormányzati ügyfélkör elkezdett nem fizetni, komoly likviditási gondokat okozva ezzel a cégnek, a Fejér és a Veszprém megyei önkormányzatokkal, illetve Sárospatakkal és Hódmezővásárhellyel is meggyűlt az E-star baja. Nem csak az önkormányzatok okoztak azonban gondot a cégnek, felelőtlen gazdálkodás és a beszűkülő hitelezés is sokat rontott a lehetőségeiken, a tőzsdei sikertörténet véget ért."

Nem kell a duma. Felelőtlen gazdálkodás. Ennyi. Ezt jobb helyeken úgy hívják:rablás ;) Milliárdokat kell lopni,mert az mutyisztánban nem büntethető.