Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #645826

azthiszem elkezdtem lezárni a shortokat...ez most egyelőre menni akar ? fölfele ?

majd meglátjuk...még majd zárogatok.