Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Aptiti Előzmény: #645813

Ez bosszant engem is.

Feltankolva BUX longokkal a tarisznyámban.

Azért a hati szerintem is inkább felfelében hisz, mert a KT azért nem akar nagyon zsugorodni.

No majd meglátjuk.

Szünne már meg ez a bizonytalanság az OTP körül, mert ezt tartja vissza csak az emelkedést.:(