Re: ds
Aptiti Előzmény: #645813Ez bosszant engem is.
Feltankolva BUX longokkal a tarisznyámban.
Azért a hati szerintem is inkább felfelében hisz, mert a KT azért nem akar nagyon zsugorodni.
No majd meglátjuk.
Szünne már meg ez a bizonytalanság az OTP körül, mert ezt tartja vissza csak az emelkedést.:(