Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #6454784 éve ugyanaz a lemez megy a fednél....érdemleges dolgot nem tudtak,tudnak kitalálni,csak a rizsa,csak azt szeretik! :D
4 éve ugyanaz a lemez megy a fednél....érdemleges dolgot nem tudtak,tudnak kitalálni,csak a rizsa,csak azt szeretik! :D