Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #644808

és ? mit szólsz a dologhoz ? :) szerinted van benne fantázia? elvileg még életképes is lehet , adódna egy korrekt stopp szint és egy ideállis kiszálló, kiválló hozam kockázat aránnyal

... ez A NAGY ter :D oszt majd kiderül. első körből 5konti majd ha valóban elindul újabb 10 , majd a menet közbeni korrekciók során ujabb 5, apránként, báár nem lesz egy laza menet , szerintem, ha egyáltalán működni fog, kiderül