Re: nincs cím
Szika Előzmény: #644745bocsi, lehet, hogy tök hülye vagyok, de nekem ez nem áll össze: nálam 2012 dec-től mind hatiban, mind promptban emelkedő aljak vannak, sehogy sem jön össze ez a csati. Megkérdezhetem, milyen bontásban van ez a grafikon, ez ugye napi?