Re: nincs cím
MrTibi16 Előzmény: #644063P.: A felszámolásnak az egyik nagy vesztese Ön lehet, hiszen jelentősebb részvénytulajdonnal és nem biztosított hitellel is rendelkezik a cégben. Ezek fényében tud mondani valami bíztatót a részvényeseknek?
S.Cs.: Ahogy eddig sem, most sem a saját helyzetemmel vagyok elfoglalva. Munkatársaimmal azon dolgozunk, hogy a vállalat fizetőképességét helyreállítsuk és a részvény konverziót követően a részvény árfolyama minél előbb elérje a 366 forintos konverziós szintet. Ez ugyanis azt jelentené, hogy a kötvényesek tőkekövetelése teljes egészében megtérült.
:D