Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

MrTibi16 Előzmény: #644063

P.: A felszámolásnak az egyik nagy vesztese Ön lehet, hiszen jelentősebb részvénytulajdonnal és nem biztosított hitellel is rendelkezik a cégben. Ezek fényében tud mondani valami bíztatót a részvényeseknek?

S.Cs.: Ahogy eddig sem, most sem a saját helyzetemmel vagyok elfoglalva. Munkatársaimmal azon dolgozunk, hogy a vállalat fizetőképességét helyreállítsuk és a részvény konverziót követően a részvény árfolyama minél előbb elérje a 366 forintos konverziós szintet. Ez ugyanis azt jelentené, hogy a kötvényesek tőkekövetelése teljes egészében megtérült.

:D