Re: nincs cím
prfecó Előzmény: #643912hát igen
e-star vezetése nagyon felkészült volt a pénzeltüntetés , a leányvállalat vs anyavállalat bírósági ítéletei iránt.
Egyszerü
hitelezői osztályon belüli formai hiányossága miatt a bíró elkaszálta.
A törvényszéknek sincs kedve belemenni egy évekig tartó és precedens értékű Holding belső követelés átcsoportosítással kapcsolatos perre.