Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prfecó Előzmény: #643912

hát igen

e-star vezetése nagyon felkészült volt a pénzeltüntetés , a leányvállalat vs anyavállalat bírósági ítéletei iránt.

Egyszerü

hitelezői osztályon belüli formai hiányossága miatt a bíró elkaszálta.

A törvényszéknek sincs kedve belemenni egy évekig tartó és precedens értékű Holding belső követelés átcsoportosítással kapcsolatos perre.