Re: nincs cím
Előzmény: #643527Ez lett volna a "belengetés"? Hát hülyét csinált magából az kétségtelen, de ezt nem belengette, hanem bebizonyította. Csak nézzed meg, egy ekkora kitárazás, ekkora öntés valójában meg sem ingatta az árfolyamot, hiszen napok alatt nem egyszerűen visszaállt a rend, hanem inkább azt kellene mondani:
"A piac örömmel fogadta, hogy Csányi kivonult az OTP-ből".
EZT tényleg nem gondolta volna senki eddig, azaz azt, hogy ENNYIRE SEMMI nincs valójában Csányi tarsolyában és hogy csak bunkózásra képes. Én mondjuk az irodája alapján leírtam már ezt - emlékezetek, hogy ki akartátok magyarzáni - de most megláthattátok milyen az, amikor valaki sz@ros gumicsizmában fogja vissza a legnagyobb magyarországi bankot a fejlődés elől, hogy ne érhesse el azt a szintet, amiben nem tud mindent a saját kezében tartani.
Most csak annyi derült ki, hogy ez tényleg így van, és az fog kiderülni, hogy ki fogják paterolni onnan, és nem a kormány, hanem a részvényesek és a közgyűlés.