Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #641565

Nekem is annyi 2011-ben, 1 nap alatt, de csak 3 konti volt, talán akkortájt törtük le a 20k-t, és az alatti hatit még nem is láttam, úgyhogy csak módjával mertem. Le is zártam, és nap végére visszaemelkedett.