Re: nincs cím 2013. július 19. 9:09 BudFox Előzmény: #640934 Egon szerint jövő szerdáig maradhat az eladói nyomás, OTP pedig 4450 alá érhet. én tartom a shortjaimat...nagyon szépen hoztak a héten már... .:-))) rá kéne adnom valahol....