Re: nincs cím
prfecó Előzmény: #641149Eszembe jutott , hogy valamelyik tolvajrészvény részvényeladását/bevezetését úgy akadályozta meg a PSZÁF , hogy mnem engedélyezte.
Hivatkozva , hogy FB/audit Bizottságban nincs okleveles könyvvizsgáló.
E-Star új vezetését is el lehet kaszálni. eredetileg kijelölt FB /audit tag könyvvizsgáló volt , helyette egy állitólag energiaipari szakembert jelölt a két nagy befektetési alap.