Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #640594http://index.hu/gazdasag/2013/07/18/itt_van_az_osszenemzeti_adosterkep/
térképen zoom a székács utcára, és ott az ekaki is :))
http://index.hu/gazdasag/2013/07/18/itt_van_az_osszenemzeti_adosterkep/
térképen zoom a székács utcára, és ott az ekaki is :))