Fehér kanapé
Grizzly GézaLehet hogy a 444! között is van e-star károsult? ;)))
Beszámoló részlet:
"15:27 Pecó elfoglalva, megyünk BE!!!! Viszont KURVA NAGY PARA van, mert az egyik haveromnak szarrá összegyűrődött a jegye, plusz még el is tépődött egy kicsit, és jó eséllyel ezt így nem fogják elfogadni a bejáratnál, és nem kap karszalagot :-( Most elkezdtünk taktikázni, hogy mi a **** legyen, de mondjuk ilyen állapotban nem könnyű :-((( Az egyetlen épkézláb ötletünk, hogy álcázza magát fehér kanapénak, csinálunk neki jelmezt párnákkal és minden szarral, és próbáljon meg úgy beosonni."
Hatalmas!!!!
Teljes beszámoló,ami hatalmas lehet,de a kanapénál megakadtam :))))) :