Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #639095Bevétel van:)
Várható volt,külön utas mutyi megegyezések a tárgyaláson,pakkok erre-arra...
Nagy hátrány,hogy nem trafikhálózatba fektettek,így a bíróság független döntést tudott hozni ;)
Ex,mi a menetrend? Újabb megállapodás lehetséges?