Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #639095

Bevétel van:)

Várható volt,külön utas mutyi megegyezések a tárgyaláson,pakkok erre-arra...

Nagy hátrány,hogy nem trafikhálózatba fektettek,így a bíróság független döntést tudott hozni ;)

Ex,mi a menetrend? Újabb megállapodás lehetséges?