Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #637292

nem hiszem h békében fog nyugodni :o)

de.

nem engedhette volna ő be a németeket ha moszkvából nem szólnak neki h engedd be .