Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #635815

én 11 éve szolgáltatónként, havi bontásban vezetem a rezsiklts-et....ugyanaz az ingtalan, ugyanazokkal a lakókkal, fogy szokásokkal....2002-3003 táján az egész ingatlan összes klts-e kijött annyiból, amennyi most csak a gázszámla....rezsicsökkentés hatása nálunk NULLA....ellenben fix jövedelmeink 75 %-a kiesett (elvették)...."érdekes" módon mindegyiket 2010 után