Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #635422

jól csináltad!!!

TA alapon próbáltam egy esetleges fellpattanásra ráülni, majd valahonnan fentről jelre fordulni , de ez eddig nem jött össze....

ez a kiszámíthatatlan magyar virtus odaver minden rv longnak .....

apró örömöm hogy a rendes pakk felével léptem be, amit felfelé bővítettem volna, de ez eddig így is úgy is rossz trédnek tűnik