Re: nincs cím
Borska Előzmény: #635422jól csináltad!!!
TA alapon próbáltam egy esetleges fellpattanásra ráülni, majd valahonnan fentről jelre fordulni , de ez eddig nem jött össze....
ez a kiszámíthatatlan magyar virtus odaver minden rv longnak .....
apró örömöm hogy a rendes pakk felével léptem be, amit felfelé bővítettem volna, de ez eddig így is úgy is rossz trédnek tűnik