Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #634442

most tűnt fel igazán, de mi értelme ennek, mert egy 300as puffert még csak csak megértek,de így....

vagy okosan apránként nem nagy feltűnést keltve akar pár kontinként vásárolni? mert ha nyakon öntik megint megjelenik a csomag , hm ,nem értem megéri neki ezt lesni és tologatni?