Re: 300 000 Suzuki önerőre
Előzmény: #633113Egyszeren összefoglalva:
Akkor fog a fehér ember több gyereket vállalni, ha azt látja, hogy a munkaképes gyerekének lesz esélye a normális életre (vö minigyerekboom a rendszerváltás után), a nem fehér meg akkor vállal több gyereket, amikor több pénzt kap érte.
Vagyis valószínűleg megdöbbentő le számodra, de a fehér ember akkor fog több gyereket vállalni ha semmiféle támogatás nem fog kapcsolódni alanyi jogon a szüléshez, sőt mi több, ha bűntetni fogja(!) az állam azt, aki úgy szül, hogy nem tudja a gyerekét felnevelni, mert nincs meg hozzá a jövedelmi helyzete.
És máris hová érkeztünk? Na hová barátom? Hát pontosan oda, amikor az internáci terroristák "riadót fújnak", hogy mi az, hogy "nem bárki köthet házasságot, nem bárki szaporodhat ész nélkül, mert ez alanyi jog". Hiszen az inegynélők, a senkiháziak, az eltartásra vágyók, akiknek jár az, hogy ne dolgozzanak, azoknak MUSZÁJ felmutatnia egy olyan parazita réteget saját magán kívül, amelyre hivatkozva tudja a saját ingyenélését igazolni.
És a kör bezárul, a kérdésből szaporodás és statisztika lesz, aminek természetesen semmi köze nem lesz sem a fenntartható társadalomhoz, sem a nyugdíjakhoz, hanem csak a választások megnyerése és az ingyenélés életformájának a fellendítése a célja. És akkor most gondolkozz, vajon mennyi fehér ember gondolkodik abban, hogy nyugodtan leszülhet tucatszámra gyerekeket, mert majd úgyis megélnek az ingyenélésből?