Re: ds
Frontin Előzmény: #631760Pár kontit zártam, remélem magasabban lesz módom újranyitni. Természetesen ez csak töredéke az összes shortomnak, azok futnak tovább. A többit vagy lejjebb a támaszok törése után, vagy feljebb egy korrekció után újranyitom.