Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #631155

FED bejelentés lesz ma...

na tessék..,már megint az orruknál fogva fogják vezetni az egész világot ezen a héten is....

bohócot akarnak csinálni mindenkiből...aztán meg röhögnek a markukba...

szóval az őrületre fel lehet készülni ma is !!!