Hozzászólás
Borskarészemről tovább nőtt a short állomány, nyitóban teljesültek a megbízásaim
remélem helyes a választott irány....
apró adalék: a FED komoly dilemma előtt állhat, pumpa avagy nem pumpa, usa lakosság megtakarítása javarészt rv kitettségű, vagyis nem csupán a funda folyamatok hanem egy esetleges komolyabb tőkevesztés réme is befolyásolhatja a döntéshozókat, adatok indokolnák a a likviditás bővítés csökkentését, majd fokozott kivezetését, de a szándék nem biztos hogy ez lesz... elgondolkodtató azonban a QE-k piacra gyakorolt hatása, illetve hatásának intenzitás csökkenése......
kíváncsi vagyok fújnak-e még egyet a lufiba
http://kepfeltoltes.hu/130618/chart-625_www.kepfeltoltes.hu_.jpg