Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #630839Sziasztok, bux úgy tűnik egyelőre megindul a legutóbbi lokális alja irányába (naposon nézve), v.hová 19K-19,1K közé. Én is gondolkodom újabb shortok nyitásán, de én inkább megvárom meddig jön vissza (?) az imént említett szintről, és utána nyitnék.