Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #630060

Az lehet, mert egy kicsit ráadtam a hatira 800 felett :))

400-as kt a 200-as után, csak nem lesz rossz.