Re: nincs cím 2013. június 9. 9:01 macika Előzmény: #628916 igen! ezt úgy hívják last minute faktor ! . egyébként /ha nem titok/ szabadna megkérdezem, hogy hova vetted a jegyed? csakhogy felkészülhessünk a csapásra. csak nem törökbe? mert ott már lázadoznak ellened )))