Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #628916

igen! ezt úgy hívják last minute faktor !

.

egyébként /ha nem titok/ szabadna megkérdezem, hogy hova vetted a jegyed?

csakhogy felkészülhessünk a csapásra.

csak nem törökbe? mert ott már lázadoznak ellened )))