Re: nincs cím
matgab Előzmény: #614198vettem 7 darab wizzair jegyet 3 napja...
Ma kényszerleszállt az egyik gépük...
A faktornak nem tud ellenállni semmi...
http://index.hu/kulfold/2013/06/08/kenyszerleszallast_hajtott_vegre_a_wizz_air_egyik_gepe/
vettem 7 darab wizzair jegyet 3 napja...
Ma kényszerleszállt az egyik gépük...
A faktornak nem tud ellenállni semmi...
http://index.hu/kulfold/2013/06/08/kenyszerleszallast_hajtott_vegre_a_wizz_air_egyik_gepe/