Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #624824

Nem véletlenül írtam már hónapokkal ezelőtt,hogy jó brókerük van.

Már vagy 1 éve tisztán látszott,hogy" terelgetik" a részvényt.